Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY”

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY”

 

 

Informujemy, że nasza szkoła bierze udział w XII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY”.

 

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY” to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych. Ze względu na znaczenie edukacji ekologicznej we współczesnym świecie, program inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

Program ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną zachęca dzieci i młodzież do właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi oraz przekonuje do przyjaznych środowisku naturalnemu postaw i nawyków.

 

Zachęcamy do udziału w akcji całą społeczność szkolną poprzez przynoszenie oraz wrzucanie zużytych baterii do specjalnie oznakowanych pudełek, które znajdują się przy wejściu głównym szkoły. Telefony będą zbierane przez wolontariuszy w klasach w każdą ostatnią środę miesiąca, począwszy od listopada, tj. 29.11, 20.12, 24.01, 28.02, 27.03, 24.04, 29.05.

 

Dobro zawsze wraca!

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Data dodania: 2023-10-23 20:03:05
Data edycji: 2023-10-23 20:03:31
Ilość wyświetleń: 145
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej