Z wizytą w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności

Uczniowie klasy 7a mieli okazję sprawdzić czy Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności jest przeznaczona również dla nastolatków. Jak się okazało nauka przez zabawę i doświadczenia wystawionymi eksponatami jest bardzo ciekawa i interesująca niezależnie od wieku. Czas spędzony na eksperymentowaniu upłynął w radosnej atmosferze, a chętni uczniowie mogli nawet otrzymać oceny bardzo dobre z biologii, za prawidłowe ułożenie i komentarz do poszczególnych narządów w ciele człowieka. Wszyscy świetnie spędzili ten czas i obiecali pracownikom powtórną wizytę po otwarciu ekspozycji gier retro. Tym samym śmiało możemy polecić Mediatekę każdemu! Niezależnie czy masz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat!

Data dodania: 2024-03-05 08:11:57