Wycieczka klasy 7b pociągiem do Krakowa

Uczniowie klasy 7 b pod opieką wychowawcy pani Dagmary Zulewskiej oraz pani Marty Poznańskiej o godzinie 4.37 wyruszyli pociągiem na  wspaniałą wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce- Krakowa.  W ramach tej pełnej przygód podróży , uczniowie mieli okazję nie tylko poznać zabytki i historię miasta , ale także cieszyć się rozmaitymi atrakcjami.

Pierwszym przystankiem był fascynujący świat Muzeum Iluzji, gdzie uczniowie mieli  możliwość zrozumieć , jak łatwo nasze zmysły mogą nas oszukać. Następnie przyszedł czas na ochłodzenie się i radość w Aquaparku. Wreszcie oczekiwania Galeria Serenada. Wieczór wypełnił nocny spacer po malowniczym Rynku Głównym. Następnego dnia czekała  kolejna dawka emocji i adrenaliny- Laserpark. Wymagająca gra strategiczna , w której uczniowie musieli unikać laserowych strzałów i zdobywać punkty. Po pełnym emocji pobycie w Laserparku nadszedł czas na szaleństwo w Galerii Krakowskiej. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie podziemi Rynku. Schodząc głęboko pod ziemię , uczniowie odkrywali fascynujące tajemnice i historię tego historycznego miejsca.

Niestety nadszedł czas powrotu. O godzinie 19.30 super ekipa ruszyła  w powrotną drogę.

Było supeeeerrrrr!!!!!

Data dodania: 2023-05-29 09:55:36