Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

WYCIECZKA KLASY 7A

WYCIECZKA KLASY 7A

W dniu 18 maja 2023r. uczniowie klasy 7a pod opieką wychowawczyni pani Agnieszki Nagórny oraz pani Małgorzaty Baran wyruszyli na dwudniową wycieczkę do Wieliczki, Krakowa i Energylandii.

Początek naszej przygody zaczął się w Kopalni Soli w Wieliczce. Zwiedzaliśmy niesamowite korytarze, sale i groty jednej z najstarszych w Europie kopalni soli wpisanej już w 1978 r. na listę dziedzictwa UNESCO.

Następnie udaliśmy się do Krakowa. Wędrując brzegiem Wisły dotarliśmy do wzgórza wawelskiego, skąd patrzyliśmy na zionącego ogniem Smoka. Na Rynku Głównym podziwialiśmy Sukiennice, kościół Mariacki, pomnik Adama Mickiewicza i spacerkiem przeszliśmy do Bramy Floriańskiej. Nie zabrakło zakupów w Galerii Krakowskiej, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

Drugi dzień wycieczki spędziliśmy w Energylandii. Park Rozrywki jest bezpieczny i atrakcyjny dla grup w każdym wieku, my jednak przede wszystkim chcieliśmy zmierzyć się z Hyperionem, Zadrą oraz stawić czoła przejażdżce na Speed Water Coaster. I oczywiście daliśmy radę, a uśmiechom i emocjom nie było końca.

Taka forma wycieczki była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków.

Data dodania: 2023-05-25 09:47:08
Data edycji: 2023-05-25 10:02:30
Ilość wyświetleń: 430
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej