Wycieczka do Rzeszowa klasy 6a

7 marca 2024r. klasa 6a w ramach zbliżającego się Dnia Kobiet wybrała się na wycieczkę do Rzeszowa. Celem wyjazdu było poznanie historii polskiej i zagraniczej animacji dla dzieci,  zainteresowanie uczniów ciekawą historią Rzeszowa, propagowanie różnych form rekreacji, integracja zespołu klasowego oraz zacieśnienie relacji koleżeńskich.

Po przybyciu do Rzeszowa udaliśmy się do Muzeum Dobranocek, gdzie obejrzeliśmy unikatowe zbiory Wojciecha Jamy związane z animacją dla dzieci, które były emitowane w I Programie Telewizji Polskiej. Następnie udaliśmy się w kierunku Rynku miejskiego, gdzie zwiedziliśmy centrum Starówki Rzeszowa. Ostatnim punktem wycieczki było centrum rozrywki, czyli FlyPark w Rzeszowie. Animator zapoznał nas z zasadami bezpieczeństwa i każdy z nas mógł spróbować swoich sił na trampolinach o różnym poziomie zaawansowania. Wpólny czas wprawił wszystkich w znakomity nastrój i wyzwolił mnóstwo pozytywnej energii. Taki Dzień Kobiet na długo zostanie w pamięci naszych dziewczyn.

Data dodania: 2024-03-11 12:26:24
Data edycji: 2024-03-11 12:27:35