WIZYTA ODDZIAŁÓW ZEROWYCH W NASZEJ SZKOLE

Dla „zerówkowiczów” ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość – pan dyrektor Miłosz Kielar zaprosił do naszej szkoły oddziały zerowe z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 4 w Sanoku wraz z nauczycielami.

W asyście pań: Julity Hańskiej-Hnat oraz Moniki Wojdyły przyszli pierwszoklasiści mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, sala gimnastyczna, sala teatralna, pracownia komputerowa, biblioteka, stołówka, świetlica, gabinet pielęgniarza, sekretariat oraz gabinet pana dyrektora.

Dzieci miały także możliwość zasiąść do szkolnych ławek, aby poczuć się jak uczniowie, a odwiedzając izbę pamięci mogły zobaczyć mundurki, tornistry, zeszyty, ławki, kroniki oraz fotografie naszych uczniów sprzed wielu lat.

Na zakończenie wizyty pan dyrektor wraz z panią wicedyrektor podziękowali przedszkolakom za przybycie i obdarowali je słodkim upominkiem. Mamy nadzieję, że to doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły z uśmiechem we wrześniu.

Data dodania: 2024-02-25 15:39:26
Data edycji: 2024-02-25 15:40:30