Ważne informacje dotyczące dziennika elektronicznego

Uczniowie i Rodzice Uczniów uczęszczających do szkoły w latach 2023/24 oraz wcześniejszych, mogą przejść samodzielnie przez proces aktualizacji konta. Jeśli zapomnieli hasła z poprzedniego roku szkolnego, to mogą skorzystać z funkcji „Przywróć dostęp” na stronie logowania do Dziennika.

Zmiany w logowania do dziennika elektronicznego rodziców i uczniów.

Uczniowie już teraz mogą korzystać z nowej wersji Dziennika VULCAN.

Aby tego dokonać potrzebują zaktualizować swoje konto.

Aktualizacja zajmuje zaledwie chwilę - poprowadzimy użytkownika przez kilka prostych kroków.

Podczas aktualizacji Rodzic oraz Uczeń dokonują wyboru pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi między innymi korzystanie z nowej aplikacji mobilnej dla Rodzica i Ucznia.

W celu dodatkowej weryfikacji poprosimy Ucznia i Rodzica o podanie czterech ostatnich cyfr numeru PESEL Ucznia.
Aktualizacja konta Ucznia i Rodzica jest niezbędna, aby mogli korzystać z Dziennika VULCAN, dlatego zachęcamy, aby nie odkładali jej na później.

Aktualizacja Dziennika VULCAN

Dla tych Rodziców, którzy potrzebują dodatkowej pomocy, przygotowaliśmy również szczegółową instrukcję aktywacji konta. Znajdziecie ją tutaj:

link

INSTRUKCJA LOGOWANIA do e-dziennika dla UCZNIÓW klas 2-8 w roku szkolnym 2024/2025

Data dodania: 2024-09-03 09:59:18
Data edycji: 2024-09-11 21:12:54