Warsztaty decoupage w klasie IV b – kreatywny sposób tworzenia pisanek

W czwartek 21.03.2024r. klasa IV b udała się na warsztaty „Moja pisanka”, które poprowadziła pani Anna Kowalczyk podczas 28. edycji Wystawy Wielkanocnej (Sala Domu Handlowego).

Uczniowie mieli okazję stworzenia swojej własnej styropianowej pisanki techniką decoupage. Zdobienie pisanek tą techniką wymaga niezwykłej precyzji, cierpliwości i dokładności. Rekompensatą za poświęcony czas i wysiłek były niezwykle efektowne pisanki. Po zakończonych  warsztatach wspólnie zwiedziliśmy wystawę, na której rękodzielnicy zaprezentowali: pisanki zdobione różnymi technikami, palmy wielkanocne, stroiki świąteczne, koszyki wiklinowe, koronki i hafty sztukę użytkową i malarstwo.

Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, sprawiły dzieciom dużo radości i dumy z własnych dokonań.

Data dodania: 2024-03-24 20:59:59
Data edycji: 2024-03-24 21:05:40