UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

W dniu 19 czerwca 2024 r. odbyło się UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH.

Zgodnie z tradycją szkoły, uroczystość rozpoczęła się Polonezem. Po odśpiewaniu Hymnu państwowego, Ślubowaniu i przekazaniu Sztandaru klasom siódmym, Pan Dyrektor Miłosz Kielar wręczył nagrody wyróżnionym uczniom (średnia ocen powyżej 4,75), a ich Rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz klasy lub szkoły wręczono Podziękowania. Następnie uczniowie ze średnią ocen powyżej 5,00 i zachowaniem wzorowym dokonali wpisu do Złotej Księgi. W tym roku szkolnym, wyjątkowo, na wniosek Rady Pedagogicznej, tytuł Absolwenta Szkoły otrzymało 3 uczniów: z klasy 8a: Zofia Kwolek i Julita Łuc, z klasy 8b: Hubert Giebułtowicz.

Uczniowie klas ósmych otrzymali również gratulacje ukończenia szkoły i wspaniałych postępów w nauce oraz życzenia w osiąganiu dalszych sukcesów od Przewodniczącego Rady Rodziców: Pana Damiana Biskupa oraz przedstawiciela Klasowych Rad Rodziców: Pana Marka Kota.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna pt. „Czas opuścić pokład” , w której ósmoklasiści poezją i piosenką podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ciepłą, miłą atmosferę, za troskę, za trud w przekazywaniu wiedzy, za dobre serce i okazywaną im sympatię. Dopełnieniem ich myśli i uczuć były piękne kwiaty dla wszystkich.

Posileni smacznym poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców, ósmoklasiści udali się na dyskotekę, podczas której wszyscy świetnie się bawili.

Naszym absolwentom życzymy: wysokich wyników z egzaminów ósmoklasisty, dostania się do wymarzonych szkół, wielu sukcesów i udanych wakacji!

Data dodania: 2024-06-24 09:05:54
Data edycji: 2024-06-24 09:36:55