Udane występy młodych pływaków

Na sanockim basenie odbył się jeden z Połfinałów Wojewódzkich w pływaniu. Nasi uczniowie zarówno w wyścigach sztafetowych jak również startach indywidualnych zanotowali kilka sukcesów. W grupie młodszej ( Igrzyska Dzieci ) sztafeta dziewcząt zajęła V miejsce. Zespół popłynął w składzie: Oliwia Szmyd , Antonina Nazarko , Maja Adam ,Iga Pytlowany, Maria Menet , Aleksandra Dworzańska. Bardzo dobry wynik w wyścigu indywidualnym ( 50m stylem dowolnym ) osiągnęła Maria Menet zajmując II miejsce. Na uwagę zasługuje również występ Oliwii Szmyd która poprawiła rekord życiowy o 10sek. Chłopcy młodsi (Igrzyska Dzieci ) wystartowali w składzie: Jan Żołądź , Aleksander Fabian , Patryk Biskup , Mateusz Matuszek , Gabriel Wróbel , Maciej Pietrzak. Sztafeta zajęła VIII miejsce. W grupie starszej ( Igrzyska Młodzieży Szkolnej) sztafeta dziewcząt płynąca w składzie: Blanka Banasiewicz , Oliwia Grygiel , Wiktoria Pietrzak , Blanka Pogorzelec , Ida Ryczaj , Aleksandra Stabryła , Oliwia Wróbel zajęła III miejsce. W wyścigu indywidualnym ( 50 m stylem motylkowym ) bardzo dobry wynik zanotowała Oliwia Grygiel zajmując III miejsce. Wszystkim zawodnikom reprezentującym szkołę dziękujemy i gratulujemy udanego występu.

Data dodania: 2023-03-27 07:35:30
Data edycji: 2023-03-27 07:36:09