Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Resetowanie ustawień
Reset

„To już ostatni raz…”

„To już ostatni raz…”

W dniu 24 czerwca 2026 roku uczniowie klas ósmych zaprezentowali swój talent poetycki, aktorski, wokalny i taneczny podczas uroczystości z okazji ukończenia Szkoły Podstawowej nr 3 imienia Tadeusza Kościuszki w Sanoku. Był to czas refleksji, wspomnień, podsumowań, podziękowań i życzeń. Na akademii wręczono nagrody i statuetki ABSOLWENTKI i ABSOLWENTA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 , którymi zostali Nikola Grabowska z klasy 8a oraz Riccardo Tabisz z klasy 8b, a takze wyróżniono uczniów, za najwyższe wyniki w nauce i sporcie. Uroczyście też pożegnano wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego – Pana Tomasza Bobalę, który odchodzi na emeryturę. Ósmoklasiści słowa wdzięczności skierowali nie tylko do nauczycieli, ale również do rodziców. Miłym akcentem było kilka humorystycznych scenek przedstawiających „Dzień z życia w szkole” czy „Rady dla Dyrekcji, by uczniom żyło się w Trójce jeszcze lepiej”, które wywołały wiele uśmiechu i śmiechu u wszystkich zgromadzonych. Absolwenci utrwalili ten moment pożegnania, by pozostał w pamięci wszystkich obecnych na długie lata i by można było do niego wracać z łezką w oku i radością w sercu.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 08:28:27
Data edycji: 2026-06-26 08:30:38
Ilość wyświetleń: 35
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej