Podkreślenie linków
Reset
Reset

Święto Łyżwiarstwa Szybkiego

W ostatnich dniach w ramach rywalizacji sportowej szkół podstawowych województwa podkarpackiego nastąpiła kumulacja weryfikacja umiejętności łyżwiarskich. Do sportowej walki stanęły zarówno roczniki młodsze jak i starsze. W ramach Igrzysk Dzieci rozegrany został Finał Wojewódzki w Łyżwiarstwie Szybkim na sanockiej Arenie. Na starcie stanęło 17 drużyn składających się z trzech dziewcząt i trzech chłopaków danej SP. Naszą reprezentacje stanowili : Oliwia Ratajewska, Kaja Janus, Aleksandra Dworzańska, Wiktor Rysz, Piotr Ryniak, Maksym Paszkiewicz, którzy zajęli IX miejsce wśród najlepszych łyżwiarzy naszego województwa. Dodatkowo Maksym Paszkiewicz został vice- Mistrzem województwa Podkarpacia, pokonany przez zwycięzcę o zaledwie jedną dziesiątą sekundy w rywalizacji!!!!
Dzień później w Dębicy, starsza grupa podjęła walkę. Tyma razem zgłoszone zostały dwie osobne drużyny: dziewcząt i chłopców w skład których wchodzili : Oliwia Grygiel, Karolina Lisowska, Antonia Nazarko oraz Adam Skulich, Szymon Pastuszak, Olgierd Pudło. Drużyna dziewcząt po ogólnej rywalizacji dwóch okrążeni weszła do finału najlepszych ośmiu zespołów po czym po dalszej walce na cztery okrążenia zajęła VII miejsce!! Drużynie chłopaków sprzyjało mnie j szczęścia gdyż tuż przed wyjazdem na zawody jeden z zawodników zachorował i chłopcy nie mogli wystartować jako drużyna . Mimo to, nasi zawodnicy wystartowali i godnie reprezentowali SP3 !!!
Więcej informacji znajdziesz :
https://szs.rzeszow.pl/glowna/szkoly-z-debicy-sanoka-i-jedlicza-podzielily-miedzy-soba-medale-w-lyzwiarstwie,art2448/Wszystkim zawodniczkom o zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszej szkoły i walkę do końca!!!!Gratulujemy!!!

Data dodania: 2024-03-19 07:26:04
Data edycji: 2024-03-19 07:29:56