Sukces naszych Świetliczanek w Międzyświetlicowym konkursie recytatorskim ,,Radosne wierszowanie''

Dnia 27.03.2023r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski ,,Radosne wierszowanie". Wzięły w nim udział dzieci z klas 1-3 ze wszystkich sanockich szkół podstawowych.
Naszą świetlicę reprezentowały:
- Anna Dębińska (gr. IV) z wierszem "W ogródku" Doroty Gellner
- Martyna Jawor (gr. V) z wierszem "Daktyle" Danuty Wawiłow.

Na miejscu spotkaliśmy się z miłym i sympatycznym przyjęciem przez Gospodarzy, znakomitą organizacją oraz świetną atmosferą. Występy naszych Uczennic bardzo spodobały się jurorom.
Anna Dębińska zajęła wysokie - III miejsce, natomiast Martyna Jawor zdobyła wyróżnienie.
Bardzo cieszy nas sukces Ani i Martynki - ich talent aktorski, wyczucie tekstu, artystyczna wrażliwość zostały zauważone i docenione. Wyróżnienia tym bardziej cenne, że wywalczone przy bardzo silnej konkurencji i wysokim poziomie prezentowanych recytacji.
W nagrodę dziewczynki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych konkursach!

Ewa Kłodowska, Regina Nagórny, Anna Nater-Chlebińska

Data dodania: 2023-03-29 20:47:07