ROZGRYWKI SZACHOWE W RAMACH IGRZYSK DZIECI!

Drużyna szachowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku w składzie: Anna Ligięza, Szymon Dzija - Stabryła, Jan Krowiak i Hanna Matiaszowska w dniu 30.10.2023r. zajęła IV miejsce w Igrzyskach Dzieci na etapie powiatowym w szachach drużynowych.

Nasza młoda drużyna debiutowała w tym składzie na zawodach i awans do etapu powiatowego był dla nich już dużym osiągnięciem. Ten wynik nie zniechęcił ich wcale do walki w przyszłości, co więcej, mają większą motywację do dalszego trenowania i zdobycia jeszcze lepszych rezultatów w przyszłym roku, czego im życzymy.

Dziękujemy naszym zawodnikom za godnie reprezentowanie szkoły.
Wykazali się oni nie tylko dobrą grą, ale także sportowym zachowaniem.
Nie trzeba od razu być mistrzem świata, ale to ważne, aby nauczyć się tej gry, która uczy strategicznego planowania i logicznego myślenia, a także radzenia sobie w trudnych sytuacjach, co na pewno przydaje się w życiu.

Naszym młodym szachistom gratulujemy!

Data dodania: 2023-10-31 20:01:02
Data edycji: 2023-10-31 20:03:56