POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU

Dnia 13 kwietnia 2023 roku Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku zorganizowała powiatowy konkurs „Wiedzy o zdrowiu” dedykowany dla trzyosobowych drużyn uczniów klas czwartych. Pomysłodawczynie panie Karolina Ciskowska – Majka oraz Agnieszka Dereń opracowały trzyetapowe rozgrywki – test wielokrotnego wyboru, test typu prawda/fałsz oraz test na utworzenie rymujących się haseł o zdrowiu z rozsypanki wyrazowej. Należało wykazać się ugruntowaną wiedzą dotyczącą zdrowego stylu życia oraz umiejętnością pracy zespołowej. Taka forma konkursu bardzo spodobała się wszystkim uczestnikom, którzy tego samego dnia poznali wyniki. Dyrektor szkoły Pan Miłosz Kielar oraz pomysłodawczynie konkursu, podziękowali za udział, zaangażowanie i wszystkim pogratulowali oraz wręczyli pamiątkowe dyplomy i upominki, których głównym sponsorem była firma Piwniczanka, Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Piekarnia Jadczyszyn „Wanda”, firma Iwoniczanka, wydawnictwo Nowa Era oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 9

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 8

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Nowotańcu, Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 2

V miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a naszym sponsorom dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę już za rok!

Data dodania: 2023-04-14 13:01:09
Data edycji: 2023-04-14 13:03:47