POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU

Dnia 11 kwietnia 2024 roku z okazji Światowego Dnia Zdrowia Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku zorganizowała kolejną edycję  powiatowego konkursu „Wiedzy o zdrowiu” dedykowanego dla uczniów klas czwartych. Pomysłodawczynie panie Karolina Ciskowska – Majka oraz Agnieszka Dereń opracowały trzyetapowe rozgrywki, w których trzyosobowe drużyny ze zgłoszonych szkół pracowały na wspólny sukces. Należało wykazać się ugruntowaną wiedzą dotyczącą zdrowego stylu życia oraz umiejętnością pracy zespołowej.

Uroczyste podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu odbyło się tego samego dnia w szkolnej sali teatralnej, gdzie Dyrektor szkoły Pan Miłosz Kielar oraz pomysłodawczynie konkursu podziękowali uczestnikom i ich opiekunom za pracę, udział oraz zaangażowanie i wręczyli pamiątkowe dyplomy, a także upominki.  Sponsorami nagród była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku, Firma STOMIL–AGRO Sanok, Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna w Sanoku, firma Piwniczanka oraz wydawnictwo Nowa Era. Słodki poczęstunek w przerwie między poszczególnymi etapami zafundowała uczestnikom Piekarnia Jadczyszyn WANDA. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za bezinteresowne wsparcie i pomoc!

Oto lista zwycięzców:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Nowotańcu