Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym.

W dniu 15.02.2024 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci  w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Po raz pierwszy od wielu lat zawody miały bardzo liczna obsadę zarówno u dziewcząt  i chłopców.     W wyniku sportowej rywalizacji  wyłoniono zwycięzców , którzy uzyskali awans do kolejnego etapu rywalizacji.

Wyniki rywalizacji dziewcząt :

Grupa A                                                                                             Grupa B

SP Rzepedź   --  SP Tarnawa Dolna    3 : 0                                    SP Strachocina  --  SP 2 Sanok            2 : 3

SP Besko       --  SP  Tarnawa Dolna   2 : 3                                    SP 8 Sanok         --  SP 2 Sanok            0 : 3

SP Rzepedź   --  SP Besko                    3 : 0                                    SP 8 Sanok         --  SP Strachocina     2 : 3

Półfinały :

SP Rzepedź    --   SP Strachocina        3 : 0

 SP Tarnawa Dolna  --   SP 2 Sanok    3 : 0

Finał :

SP Rzepedź    --   SP Tarnawa Dolna   3 : 0

Drużyny  z  Rzepedzi  i Tarnawy Dolnej uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Wyniki rywalizacji chłopców :

Grupa I                                                                                             Grupa II

SP Srogów Górny    --  SP Mokre         3 : 0                              SP 9 Sanok       --  SP Strachocina  3 : 0

SP Besko                   --  SP Mokre         3 : 1                              SP Tarnawa      --  SP 3 Sanok         3 : 2

SP Srogów Górny    --  SP Besko          3 : 0                              SP Tarnawa      --  SP 9 Sanok         0 : 3

                                                                                                       SP Strachocina -  SP 3 Sanok          0 : 3

                                                                                                       SP 9 Sanok       --    SP 3 Sanok        3 : 1

                                                                                                       SP Strachocina --   SP Tarnawa      0 : 3

Półfinały :

 SP Srogów Górny       --    SP 3 Sanok          1 : 3

SP 9 Sanok                   --    SP Besko             0 : 3

Finał:

SP 3 Sanok                   --    SP 9 Sanok          3 : 1  

 

Drużyny  z  SP 3 Sanok i SP 9 Sanok uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie : Karol Hydzik ( klasa 6a ) oraz Piotr Kłapkowski ( klasa 5b ). 

Dziękujemy również ekipie sędziowskiej w składzie: Oliwia Grygiel ( 8a ), Julita Łuc ( 8a ), Lena Borys ( 8a ),

Zosia Kwolek ( 8a ), Maja Kot ( 8a ), Tosia Nazarko ( 7b ), Mateusz Bar ( 7b), Mateusz Matuszek ( 7b ).

Organizatorami zawodów byli : mgr Robert Wojewoda i mgr Janusz Szuba.

Data dodania: 2024-02-20 10:37:27
Data edycji: 2024-02-20 10:37:50
Ilość wyświetleń: 180
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej