Piknik sportowo-rekreacyjny 2023

W sobotę 3 czerwca 2023 r. przy naszej szkole odbył się piknik sportowo – rekreacyjny, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Impreza zgromadziła liczne grono rodziców i uczniów. Była wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej. Gości przywitał Pan dyrektor Miłosz Kielar, a prowadzący piknik to absolwent naszej szkoły Pan Michał Bąk , który uświetnił cała imprezę.

W programie znalazły się występy artystyczne oraz pokazy talentów naszych uczniów. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem i podziwem. Dostarczyły uczestnikom wiele radości, a wzruszeni rodzice mogli poczuć się dumni ze swoich pociech. Równorzędnie na boisku szkolnym odbywały się rozgrywki sportowe: rodzice kontra uczniowie, rodzice kontra nauczyciele oraz nauczyciele kontra uczniowie. Zabawy było co niemiara.

Najmłodsi mogli poszaleć na dmuchanych zamkach, skorzystać z malowania twarzy, robienia tatuaży oraz zaplatania warkoczyków. Dzięki temu na naszym pikniku zrobiło się kolorowo. Dzieci chodziły pięknie wymalowane w postacie ulubionych bohaterów i cały czas gościł na ich twarzach uśmiechów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się „Strzel i wygraj”, gdzie strzelając rzutką do balona można było wygrać nagrodę. Podczas pikniku uczniowie mieli okazję skorzystać z warsztatów plastycznych prowadzonych przez panią Agnieszkę Jessup. Dzieci samodzielnie stworzyły ciekawe prace wykonane różnymi technikami. A dla tych, lubiących rozrywki umysłowe czekały gry planszowe oraz symultana szachowa. Nasz piknik odwiedziły również służby mundurowe i ratownicze tj. Policja, Wojska Obrony Terytorialnej, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna oraz Lasy Państwowe. Dzięki ich obecności uczniowie mogli zapoznać się z ich codzienną pracą i porozmawiać o ich roli w społeczeństwie. Swoje stanowisko miały również panie z Bonne Sante, które służyły poradą w sprawach zdrowego odżywiania się oraz Transprzęt, który przygotował stanowisko z atrakcjami dla dzieci. Ważnym elementem naszej imprezy byli zaproszeni goście, którzy uatrakcyjnili nam wspólnie spędzony czas, były to Mażronetki i Spartanie oraz występ zespołu chłopców z LO 2 w Sanoku - Separated. W czasie trwania pikniku na głodnych i spragnionych czekała orzeźwiająca lemoniada, przysmaki z grilla, pyszne pierogi, a do kawy smaczne ciasto.

Głównym celem tego wydarzania była integracja społeczności szkolnej i lokalnej. Udział w festynie dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, emocji i sprawił dużą radość naszym dzieciom. Nie zapominajmy, że ten dzień nie odbyłby się gdyby nie nasi rodzice, sponsorzy oraz darczyńcy, którym serdeczne dziękujemy.

Dziękujemy Wszystkim za tak liczną obecność i dobrą zabawę.

Data dodania: 2023-06-07 21:03:23
Data edycji: 2023-06-08 20:01:03