piknik rekreacyjno-sportowy na zakończenie lata

Jak co roku, na stadionie WIKI, odbył się piknik rekreacyjno-sportowy na zakończenie lata dla klas edukacji wczesnoszkolnej. Piękna pogoda sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Uczniowie w świetnych humorach, zaopatrzeni w kocyki, piłki, hula-hopy i przeróżne gry planszowe spędzili ten dzień aktywnie, a co najważniejsze w fantastycznej atmosferze.

Dzięki uprzejmości właściciela obiektu, dzieci miały do dyspozycji ścianki wspinaczkowe, drążki, huśtawki, tenis stołowy, siłownię oraz tyrolkę, które jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wśród wielu atrakcji, takich jak m.in.:  mini-turniej piłki nożnej, zumba, robienie tatuaży czy puszczanie baniek mydlanych – każdy znalazł coś dla siebie.

Dzieci podczas zabawy zintegrowały się i bliżej poznały. Wspólnie spędzony czas na łonie natury  jest nieoceniony i bardzo potrzebny.

Data dodania: 2023-09-14 10:36:45
Data edycji: 2023-09-14 10:39:10