NASZA DRUŻYNA SZACHOWA NAJLEPSZA W POWIECIE!

Drużyna szachowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku w składzie: Wojciech Matiaszowski,  Marcin Drozd, Dawid Mączałowski i Antonina Nazarko zajęła I miejsce
w Igrzyskach Młodzieży szkolnej na etapie powiatowym.

W zawodach brały udział 4 szkoły: Szkoła Podstawowa w Porażu, SP8, SP3 i SP1 z Sanoka.

Młodzi szachiści wytężali swoje umysły, grając kolejne mecze o zwycięstwo i awans. Każda partia była ważna i nikt nie mógł sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika, tym bardziej, że wszystkie drużyny były silne i łatwo można było stracić punkty.

Dzięki umiejętnościom i dobrej, rozważnej grze naszych zawodników udało się nie przegrać żadnego meczu (2 zwycięstwa i 1 remis), co dało nam bezapelacyjne zwycięstwo w tych rozgrywkach. Do kolejnego etapu przechodzimy z drużyną z Poraża.

Naszym szachistom gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, które odbędą się już niebawem.

Data dodania: 2023-10-31 19:47:14
Data edycji: 2023-10-31 19:49:08