Nasi trzecioklasiści kolejny raz na podium!

Już po raz 18. odbył się XVIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sanoku w Szkole Podstawowej nr 2
im. Św. Kingi w Sanoku. Tym razem wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich sanockich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali dumnie: Zuzanna Chmielewska (3c), Anna Dębińska (3a), Daniel Józefek (3b) i Maja Wojdyła (3a), zajmując  3. miejsce!

Rywalizację rozpoczęto od zadań związanych z legendą „O cudownej wodzie z Sanoka”. Ponadto należało wykazać się znajomością herbu, historii i zabytków Sanoka, a także znanych sanockich postaci i dzielnic Sanoka.  Uczestnicy turnieju rozwiązali 9 zadań, które były przygotowane m.in. w formie:  krzyżówki, odkrywanki , puzzli czy domina. Walka była zacięta, a konkurencja ogromna.

Ciekawe pytania, sprawna organizacja przebiegu turnieju, miła atmosfera, dobra zabawa i atrakcyjne nagrody pozwoliły uczestnikom zmagań przeżyć niezapomniane chwile. Uczniowie przygotowywali się pod czujnym okiem pań: Julity Hańskiej-Hnat oraz Renaty Kopczak.

Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julita Hańska-Hnat

Data dodania: 2023-04-21 12:29:17