Podkreślenie linków
Reset
Reset

Nasi pływacy w wyśmienitej formie!!!!

W dniu 19.04.2024r. odbył się w Krośnie Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym. Uczennice naszej szkoły ( Oliwia Grygiel  i Tosia Nazarko ) wygrały swoje wyścigi. Oliwia zwyciężyła na dystansie 50m stylem motylkowym . Tośka odniosła sukces na dystansie 50m stylem grzbietowym.

We wtorek 23.04.2024r. w Sanoku  w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci rywalizowali młodsi pływacy. Sztafeta dziewcząt w składzie : Menet  Marysia (5B ), Pytlowany Iga( 5B), Śpiewak Zuzia (5B), Stoberska Laura (5A), Wojdyła Maja ( 4A), Dworzańska Ola (6A) zajęła IV miejsce z dobrym czasem. Wynik może dać awans do finału. Kilka dziewczyn startowało także z sukcesami w zawodach indywidualnych.                                                                               Marysia Menet  wygrała 50m stylem dowolnym uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Drugie miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym zajęła Maja Wojdyła z dobrym czasem , który może dać awans do finału.

Trzecie miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym zajęła Ola Dworzańska.

Dziewczynom gratulujemy sukcesu i życzymy powtórzenia wyników w finale.

Data dodania: 2024-04-24 14:09:32
Data edycji: 2024-04-24 14:12:12