Należność za obiady w miesiącu Kwiecień

Informujemy, że należność za obiady w miesiącu Kwiecień     wynosi  112zł.

Należność za obiady należy wpłacać przelewem na konto:

Bank Pekao S.A I O. w Rzeszowie nr : 95 1240 1792 1111 0011 0321 5904

do 10-go Kwietnia  2023 r.

W tytule wpłaty należy podać: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stróżowska 4,

38-500 Sanok, nazwisko i imię dziecka, klasa oraz miesiąc, którego dotyczy wpłata.

Nieobecność ucznia na obiadach należy zgłosić w pierwszym dniu nieobecności, tylko za pośrednictwem e-dziennika do Kierownika Świetlicy Szkolnej

(p. M. Pudło) do godz. 900

(wówczas należność za obiady zostanie odliczona od następnego dnia nieobecności. )

Nieobecności, które będą zgłaszane poprzez E-DZIENNIK po godz. 9:00 - nie zostaną odliczone

Pojedyncze dni zgłoszone do odpisu  nie są uwzględnione ze względu na zakupiony towar do przygotowania posiłku w danym dniu .

W przypadku zgłoszenia np. we wtorek nieobecności dziecka przez trzy dni w szkole odpis zostanie uwzględniony od następnego  dnia nieobecności dziecka  w szkole tj środa , czwartek - dwa dni .

Przypominam również o możliwości wpłaty darowizny od osób uczęszczających do świetlicy szkolnej    wysokości 5 zł za miesiąc ( zakup materiałów papierniczych tj papier farby itp , wykorzystywanych podczas zajęć w świetlicy przez dzieci )

Data dodania: 2023-04-03 14:12:37
Data edycji: 2023-04-03 14:50:13