Na Magicznym Dywanie

21 maja w szkole podstawowej nr 9  odbył się III Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny pt. „Na Magicznym Dywanie” dla uczniów klas I sanockich szkół podstawowych. Konkurs został zorganizowany pod Patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Bajgier oraz Wiktor Rachwalski.

„Magiczny Dywan”  to interaktywna pomoc dydaktyczna służąca do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy „wirtualny, magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Uczestnicy konkursu mieli okazję potrenować motorykę dużą, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a także współpracę z koleżankami i kolegami. Wykazali się także doskonałą znajomością znaków drogowych. Poza nauką znalazło się sporo miejsca na zabawę i dobry humor.

Data dodania: 2024-05-23 18:38:33
Data edycji: 2024-05-23 18:43:25