Mózg Roku 2024

Dnia 12 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku odbyła się VI edycja powiatowego konkursu wiedzy technicznej „Mózg Roku 2024” pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Nasi uczniowie: Dawid Mączałowski, Nikodem Wójtowicz, Olaf Mikuś oraz Tomasz Ziobro w I etapie konkursu musieli się zmierzyć z testem z zakresu techniki ogólnej, techniki samochodowej, informatyki, elektroniki i telekomunikacji. Dwóch uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu z pytaniami otwartymi i zadaniami praktycznymi z poszczególnych dziedzin, przygotowanymi przez nauczycieli specjalistów poszczególnych przedmiotów zawodowych. Po podliczeniu wszystkich zdobytych punktów III miejsce w konkursie zajął Olaf Mikuś, a I miejsce oraz tytuł „Mózg Roku 2024” zdobył Tomasz Ziobro. Uczestnikom oraz laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy owocnego rozwijania swoich pasji i zainteresowań technicznych!

Data dodania: 2024-04-15 13:06:59
Data edycji: 2024-04-15 13:08:43