Mój ekologiczny pojazd

Wyniki Ogólnopolskiego, Listopadowego Konkursu

„Mój ekologiczny pojazd” organizowanego przez firmę Tennis & Management w ramach programu „Velvet Piątka dla Natury”, edycja 2023/2024.

Konkurs adresowany był do uczniów klas 2-3 szkoły podstawowej i miał na celu popularyzację wiedzy ekologicznej wśród uczniów.
Dzieci miały za zadanie zaprojektować wymarzony, ekologiczny pojazd techniką dowolną: (narysować, zbudować z klocków albo z kartonu)  i wysłać nagranie video lub audio do koordynatora konkursu, i opowiedzieć o swoim projekcie!

Każda z 10 zwycięskich  klas otrzymała edukacyjne gry planszowe „Mali ekolodzy”  i „Jestem eko”.

Swoje prace do konkursu zgłosiły dzieci z klasy 3a oraz Jan Kluczyński z klasy 2a. Nasza szkoła znalazła się w dziesiątce zwycięzców ze szkół z całej Polski.

Koordynatorami konkursu w naszej szkole była Pani B. Bazalińska i Pani E. Mikrut.

Gratulacje dla uczniów za zaangażowanie  i zwycięstwo !!!

Data dodania: 2024-01-13 19:44:19
Data edycji: 2024-01-13 19:47:31