Mistrzostwa Sanoka w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W dniu 30 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Sanoka dziewcząt i chłopców  w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Reprezentacja dziewcząt w składzie Oliwia Grygiel, Maja Kot i Antonina Nazarko bez problemu pokonała kolejno SP1, SP4, SP2 i SP8. Wszystkie pojedynki zakończyły się wynikiem 3:0 dla naszych dziewcząt. Opiekunem drużyny jest Robert Wojewoda.
Reprezentacja chłopców w składzie Mateusz Bar, Szymon Klimiuk oraz Mateusz Matuszek podobnie jak dziewczęta nie pozwoliła się pokonać żadnej drużynie i spokojnie zajęła I miejsce .
Opiekunem drużyny jest Janusz Szuba
Obie nasze  reprezentacje zajęły I miejsca i oczywiście uzyskały awans do zawodów powiatowych które odbędą się w naszej szkole 15 grudnia 2023.
Zawody zorganizowali Janusz Szuba i Robert Wojewoda.
Gratulujemy!
Data dodania: 2023-12-03 17:00:45