Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski ,,Wiosenne wierszowanie''

Dnia 20.03.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski ,,Wiosenne wierszowanie".

Celem tego wydarzenia było między innymi doskonalenie umiejętności recytatorskich czy uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Udział w konkursie mogło wziąć dwóch uczniów z każdej sanockiej szkoły. Naszą placówkę reprezentowali Emilia Zgłobicka z klasy 3 a oraz Jacek Nazarko z klasy 2 a.

Wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane i wyrecytowały piękne wiersze o wiośnie. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ale jednomyślnie podjęła decyzję, że zwycięzcą zostanie Jacek Nazarko!

Dziękujemy naszym reprezentantom za zaangażowanie i poświęcony czas oraz serdecznie gratulujemy sukcesu!!!

Data dodania: 2024-04-08 07:44:14
Data edycji: 2024-04-08 07:50:34