Lekcja w kinie - Dziś poznamy świat reklamy

04 października uczniowie naszej szkoły z klas 1 i 3 udali się do Sanockiego Domu Kultury , gdzie uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych: ,,Lekcja w kinie. Dziś poznamy świat reklamy! Lekcja została poprowadzona  przez aktorów z Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina. Dzieci podczas lekcji dowiedziały się, czym jest reklama. Odkryły, że nie wszystkie informacje podane w reklamach są prawdziwe. Poznały różne hasła reklamowe, zobaczyły przykłady kreatywnych rozwiązań w reklamie oraz dowiedziały się jak reklamodawcy wpływają na emocje konsumentów. Ponadto dowiedziały się, w jaki sposób nagrywane są spoty reklamowe.

Po zakończeniu lekcji prowadzący zaprosili wszystkich na projekcję filmu: „Kosmiczna przygoda Allana”. Treść filmu opowiada o tolerancji, równouprawnieniu i braku dyskryminacji, a także o przyjaźni, która nie zna różnicy wieku, koloru skóry i pochodzenia. Uczy także mówienia i okazywania uczuć drugiej osobie.

Data dodania: 2023-10-04 20:43:09
Data edycji: 2023-10-04 20:44:39