Laureat w Kuratoryjnym Konkursie z języka ukraińskiego

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, dlatego miło nam poinformować, że nasz uczeń Denys Trotsiuk uzyskał tytuł laureata w Kuratoryjnym Konkursie z języka ukraińskiego. We wtorek 30.05.2023r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce Denys uczestniczył w uroczystym podsumowaniu tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych, gdzie laureaci z podkarpackich szkół podstawowych odebrali wyróżnienia i statuetki. Uzdolnionym uczniom pogratulowały: wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch. Denys otrzymał srebrną statuetkę, ponieważ zajął drugie miejsce.

Natomiast 20 czerwca 2023r. otrzymał podziękowania i nagrody z rąk Burmistrza Miasta Sanoka na uroczystym spotkaniu laureatów konkursów w Urzędzie Miasta.

Denys udowodnił, że warto wyrastać ponad przeciętność, warto wykonywać ciężką pracę, chociaż trzeba też w niej odnaleźć wielką radość i satysfakcję. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Denysa do konkursu przygotowywała mrg Ewa Gawlewicz, nauczyciel języka polskiego w SP3.

Data dodania: 2023-06-27 21:50:32
Data edycji: 2023-06-27 22:16:56