konkurs z języka niemieckiego oraz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Wir sind im Herzen Europas” .

W dniu 19 czerwca 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Burmistrza Miasta Sanka, na którym zostali nagrodzeni za wykazanie się wiedza i umiejętnościami językowymi  w międzyszkolnym konkursie z języka niemieckiego oraz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Wir sind im Herzen Europas” .

Spośród 24 uczniów sanockich szkół podstawowych biorących udział w konkursie laureatem został uczeń klasy 8a Dominik Adam,  któremu bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów językowych w przyszłości.  Wyróżnienie w konkursie otrzymały również dwie uczennice naszej szkoły: Maja Pytlowany zajmując IV miejsce oraz Lena Jackiw miejsce V.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy .

Data dodania: 2023-06-20 07:08:21
Data edycji: 2023-06-23 07:09:28