Klasy 8 odwiedzają ZS nr 3 w Sanoku

Już za kilka miesięcy uczniowie klas ósmych będą musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły średniej, w której przyjdzie im kontynuować naukę. W ostatnim czasie mieli okazję zapoznać się z ofertą ZS nr 3 w Sanoku, gdzie wraz z opiekunami uczestniczyli w Dniach Otwartych.

Uczniowie zwiedzali budynki szkoły i klasopracownie, zasięgali informacji o interesujących ich kierunkach kształcenia, a także uczestniczyli w przygotowanych dla nich pokazach chemicznych i fizycznych.

Udział w Dniach Otwartych szkół średnich ułatwia zorientowanie się w dostępnej ofercie edukacyjnej oraz możliwościach rozwijania pasji i zainteresowań, poznanie nauczycieli
i starszych kolegów, poczucie klimatu szkoły, co na pewno pomaga w podejmowaniu tak ważnych decyzji.

Data dodania: 2023-10-31 20:06:27
Data edycji: 2023-10-31 20:09:52