Jasełka w Przedszkolu nr 4

10 stycznia 2024 uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami współorganizującymi mieli przyjemność gościć w Publicznym Przedszkolu nr 4 Sanoku. Była to wyjątkowa wizyta, ponieważ przedszkolaki z grupy III przedstawiły uroczyste jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występu przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.  Przedszkolaki otrzymali wielkie brawa za ogrom pracy i zaangażowanie.

Data dodania: 2024-01-13 19:50:50
Data edycji: 2024-01-13 19:53:10