Jasełka 2023

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej Szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. 20 grudnia 2023 roku szkolni aktorzy świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy zaprezentowane przez wszystkich uczniów z klas 1-3. Do wspólnego kolędowania włączyli się licznie przybyli rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście co sprawiło, że spotkanie było wzruszające, radosne i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Gościliśmy Zastępcę Burmistrza Miasta Sanoka panią Jowitę Nazarkiewicz, Radnych Sanoka z dzielnicy Posada: panią Bogusławę Małek, panią Henrykę Tymoczko oraz pana Macieja Drwięgę. Radę Rodziców reprezentował Zarząd: przewodniczący Rady Rodziców pan Damian Biskup, zastępca przewodniczącego pan Arkadiusz Kędzior i sekretarza RR pani Katarzyna Świeboda. Na zakończenie Wiceburmistrz pani Jowita Nazarkiewicz i Dyrektor Szkoły pan Miłosz Kielar złożyli wszystkim serdeczne, świąteczne życzenia.

Data dodania: 2023-12-21 21:01:47
Data edycji: 2023-12-28 13:19:49