I miejsce klas pierwszych w II Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym  „Na magicznym dywanie”

Dnia 19.05.2023 r. pierwszoklasiści z naszej szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Na magicznym dywanie” pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka – Tomasza Matuszewskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Sanoku.

Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna służąca do ćwiczeń, gier oraz zabaw ruchowych. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy „wirtualny, magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Uczestnicy konkursu – uczniowie klas pierwszych z niemalże wszystkich sanockich szkół podstawowych – mieli okazję potrenować motorykę dużą, spostrzegawczość i szybkość reakcji, koordynację wzrokowo-ruchową, a także współpracę z koleżankami i kolegami. Poza nauką znalazło się sporo miejsca na zabawę i dobry humor.

Po wykonaniu sześciu zadań i zdobyciu największej liczby punktów, nasi uczniowie:
Lena Nieznańska (1a - wych. J. Pałys), Zuzanna Jabczanka, Marcel Zagórski (1b - wych. B. Kosztołowicz), pokonując przeciwników, uplasowali się na 1. MIEJSCU.

Opiekunem drużyny była J. Hańska-Hnat.

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych pierwszaków.

Data dodania: 2023-05-29 10:14:02
Data edycji: 2023-05-29 10:17:00