Fundacja ,,GDY LICZY SIĘ CZAS”

Fundacja ,,GDY LICZY SIĘ CZAS” zaprasza na Ogólnopolski Charytatywny Dzień Piżamy !

28 kwietnia 2023 r. w piątek w świetlicy szkolnej zostanie zorganizowana Ogólnopolska Akcja Charytatywna ,,Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła” na rzecz dzieci chorych onkologicznie.

Pomysłodawcą jest Fundacja ,,GDY LICZY SIĘ CZAS”, która wspiera dzieci onkologiczne, zakupuje pompy do chemioterapii i buduje ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci po leczeniu onkologicznym. Akcja ma na celu uzmysłowić uczniom, że piżama jest podstawowym ubiorem dzieci przebywających w szpitalu na oddziale onkologicznym. W tym dniu na zajęciach w świetlicy my także założymy ten niecodzienny strój na znak solidarności z chorymi dziećmi.

Chętne osoby mogą wpłacić symboliczną kwotę na konto fundacji:

NR KONTA 36 1750 0012 0000 0000 3439 6043

WAŻNE!

Przelew z dopiskiem ,,SP nr 3 w Sanoku”

WPŁAĆ 5-TAKA DLA DZIECIAKA!

Beata Bazalińska, Ewa Kłodowska

Data dodania: 2023-04-18 12:49:13