Finał akcji Szlachetna Paczka

15 grudnia w naszej szkole zakończyliśmy XXIII edycję akcji Szlachetna Paczka, dzięki której niesiona jest bezinteresowna pomoc potrzebującym i ich rodzinom uwzględniając ich najważniejsze potrzeby. W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna. W tym roku objęliśmy opieką dwie rodziny: panią Monikę i panią Kamilę z córką. Zaangażowanie uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły przerosło największe oczekiwania – przygotowaliśmy 28 paczek zawierających m.in.: żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz prezenty specjalne. Wolontariusze i wolontariuszki z klas: 6A, 6B, 8A i 8B pilnowali przebiegu akcji w naszej szkole. Uczniowie z klasy 8B wykazali się siłą i przenieśli prezenty do samochodów, które dostarczyły je do magazynu Szlachetnej Paczki w Sanoku. Prezenty zostały przekazane pani Monice, pani Kamili i jej córce.

Podczas zbiórki pieniędzy do puszek zebraliśmy 1698 zł. Z tych pieniędzy zostały zakupione brakujące produkty z listy, m.in.: 2 zestawy garnków, czajnik elektryczny, bon do sklepu CCC, kurtka zimowa, 2 patelnie, zestaw do makramy, artykuły spożywcze, artykuły higieniczne i środki czystości.

Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że warto pomagać. Oprócz artykułów materialnych, które są potrzebne rodzinom, ofiarujemy potrzebującym również swoje serce, czas i zaangażowanie.

Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca!

Data dodania: 2023-12-28 13:25:59
Data edycji: 2023-12-28 13:27:13