Dzień Flagi

??  Dzień Flagi ??

26 kwietnia na sanockim Rynku klasa 2b miała okazję obejrzeć piękny, patriotyczny program artystyczny zaprezentowany przez dzieci z sanockich przedszkoli. W ten sposób mogliśmy uczcić zbliżające się Święto Flagi, które obchodzone jest w Polsce 2 maja.

Edukacja w duchu patriotyzmu już od najmłodszych lat stanowi ważny element w kształtowaniu młodego człowieka. Wczesne wprowadzanie wartości patriotycznych i zrozumienia historii kraju pomaga w budowaniu więzi z ojczyzną oraz w kształtowaniu odpowiedzialnych obywateli naszego kraju. Zakorzenienie w tradycji oraz znajomość symboli narodowych są możliwe dzięki rodzicom, nauczycielom i wychowawcom.

Pamiętajmy, aby w naszych domach podczas świąt majowych dumnie powiewała biało-czerwona flaga!
Data dodania: 2024-04-30 12:13:52
Data edycji: 2024-04-30 12:15:28