CO KRYJE W SOBIE APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY

„CO KRYJE W SOBIE APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY”

W dniu 23.04.2024 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu dla klas 1-3 i 4-8 dotyczący wykonania pracy plastycznej „Co kryje w sobie apteczka pierwszej pomocy”.
Celem konkursu było zaznajomienie dzieci z podstawowymi informacjami o zawartości apteczki pierwszej pomocy. Wszystkie prace zostały wykonane w bardzo ciekawy sposób i na bardzo wysokim poziomie. Konkurs zorganizowali pan Piotr Marczak i Ewelina Mikrut.
W obradach komisji konkursowej wzięli udział pani Magdalena Zając i Lesław Król.

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa w konkursie wręczyła uczniom zastępca dyrektora szkoły pani Kamilla Jaros Mulka. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawie w holu szkoły. Zachęcamy do ich obejrzenia.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy.

Data dodania: 2024-05-15 22:14:57
Data edycji: 2024-05-15 22:15:41