APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ

REALIZACJA PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO: "APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ" oraz "APTECZKA – KIERUNEK OPTYMIZM".

Informujemy, iż w naszej szkole realizowane są programy profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia: dla klas IV - "APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ" oraz dla klas VIII - "APTECZKA – KIERUNEK OPTYMIZM".

W bieżącym roku szkolnym zajęcia prowadzą nauczyciele - realizatorzy, tj. Pani Karolina Ciskowska-Majka oraz Pani Regina Nagórny.

Celem programów jest rozwijanie w dzieciach podstawowych umiejętności społecznych i emocjonalnych. Realizacja zajęć przyczynia się do kształtowania umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami poprzez budowanie pozytywnych przekonań, wiary w siebie i zrozumienia dla innych

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pozytywnaedukacja.pl

Data dodania: 2023-10-10 19:41:11
Data edycji: 2023-10-10 19:43:22