4c w kręgielni „Bowling Club”

W środę 18 października 2023r klasa IV c wraz z wychowawcą miło spędziła czas w kręgielni „Bowling Club” .

Głównym celem i założeniem naszego wyjścia była integracja zespołu klasowego. Wychowankowie mogli nauczyć się zasad gry opartych na „zdrowej” rywalizacji ;-).

Dzieci miały do dyspozycji trzy tory, dzięki czemu mogły zmierzyć się ze sobą. Niektórzy mogą pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami. Oczywiście była też chwila rozkoszy dla podniebienia, czyli czas przeznaczony na pyszną pizzę z restauracji „Central Park” oraz inne przekąski ulubione i zakupione przez dzieciaki w klubie.

W drodze powrotnej wszyscy byli podekscytowani i wymieniali się przeżyciami i refleksjami związanymi z wyjściem klasowym. Pełni wrażeń i w doskonałych nastrojach wróciliśmy na teren szkolny, gdzie żegnając się jednogłośnie stwierdziliśmy, że nasze pierwsze wspólne wyjście uważamy za udane i zdecydowanie chcielibyśmy je powtórzyć.

Za opiekę i miłe towarzystwo dziękujemy Pani Ewie Kłodowskiej.

Data dodania: 2023-10-20 20:31:58
Data edycji: 2023-10-20 20:33:48