Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dyżury nauczycieli

Nazwisko i imię nauczyciela

Konsultacje dla rodziców i uczniów

dzień

godz.

sala

Abram Jolanta

Czwartek

7.45 – 8.45

B 003

Baran Małgorzata

Środa

8.45 – 9.45

D 003

Bazalińska Beata

Poniedziałek

7.30 – 8.00

B 003

11.00 – 11.30

Bieda Małgorzata

Czwartek

12.45 – 13.30

B 003

Piątek

12.45 – 13.30

Błachuta Magdalena

Poniedziałek

8.45 – 9.45

B 003

Bobala Tomasz

Piątek

8.50 – 9.50

D 003

Ciskowska-Majka Karolina

Czwartek

8.45 – 9.45

B 202

Dereń Agnieszka

Środa

12.30 – 13.30

B 003

Dudek Karina

Piątek

12.00 – 13.00

B 003

Gawlewicz Ewa

Poniedziałek

12.45 – 13.30

A 210

Piątek

9.45 – 10.30

Guzek Alicja

Wtorek

8.45 – 9.45

B 003

Hańska-Hnat Julita

Czwartek

11.25 – 12.25

B 003

Hardulak Monika

Czwartek

7.45 – 8.45

B 003

Jaros-Mulka Kamila

Poniedziałek

13.00 – 14.00

C 002

Jasińska-Skoczypiec Magdalena

Środa

13.30 – 14.30

A 208

Jezior Małgorzata

Piątek

7.00 – 8.00

A 104

Kielar Miłosz

Piątek

13.00 – 14.00

C 001

Kłodowska Ewa

Wtorek

12.00 – 12.30

B 003

Czwartek

12.00 – 12.30

Kołodziejczyk Anna

Czwartek

8.50 – 9.50

B 108

Kosztołowicz Barbara

Poniedziałek

10.30 – 11.30

B 003

Kopczak Renata

Czwartek

9.40 – 10.40

A 106

Kot Łukasz

Poniedziałek

12.30 – 13.30

B 003

Koźma Ryszard

Środa

14.00 – 15.00

A 105

Krawiecka Katarzyna

Czwartek

13.30 – 14.30

B 207

Król Lesława

Wtorek

14.30 – 15.30

C 107

Kubit Halina

Poniedziałek

10.40 – 11.40

A 211

Marczak Piotr

Środa

9.35 – 10.35

A 105

Mikrut Ewelina

Piątek

11.30 – 12.30

B 003

Milczanowska Ewa

Środa

7.45 – 8.45

B 003

Nagórny Agnieszka

Wtorek

10.30 – 11.00

A 210

Środa

14.20 – 14.50

Nater-Chlebińska Anna

Poniedziałek

11.25 – 11.55

bud. A
sala socjoterapeutyczna

Wtorek

13.30 – 14.00

Niemiec-Czopor Aneta

Wtorek

9.35 – 10.05

B 003

Czwartek

14.20 – 14.50

Pałys Bożena

Środa

9.35 – 10.05

B 003

Czwartek

12.20 – 12.50

Pałys Jolanta

Poniedziałek

8.45 – 9.45

B 003

Poznańska Marta

Czwartek

8.00 – 8.30

B 003

9.45 – 10.15

ks. Rakoczy Bartłomiej

Wtorek

9.45 – 10.45

B 003

Romaniak-Stanek Małgorzata

Poniedziałek

12.45 – 13.45

B 003

Ryś Jerzy

Wtorek

12.30 – 13.30

A 001

Sabat Liliana

Poniedziałek

12.30 – 13.30

A210

Skrabalak Renata

Czwartek

14.00 – 14.30

B003

Stabryła Małgorzata

Środa

10.10 – 10.40

 

Piątek

8.0 – 8.50

Stawecka Sylwia

Piątek

7.50 – 8.50

B003

Szajdek Dominik

Wtorek

7.00 – 8.00

A 002

Szuba Janusz

Poniedziałek

9.35 – 10.35

D 003

Wędrychowicz Elżbieta

Poniedziałek

9.45 – 10.30

B 003

Wilusz Barbara

Piątek

8.00 – 9.00

B 002

Wojdyła Monika

Wtorek

14.30 – 15.00

B 003

Środa

14.30 – 15.00

ks. Rafał Wojdyła

Poniedziałek

10.40 – 11.40

B 003

Wojewoda Robert

Wtorek

13.30 – 14.00

D 003

Piątek

9.00 – 9.30

Woźniczyszyn Jerzy

Wtorek

9.45 – 10.15

 A 210a

Czwartek

14.25 – 14.55

Zając Magdalena

Środa

7.30 – 8.00

C 107 Biblioteka

Czwartek

7.30 – 8.00

Zulewska Dagmara

Wtorek

7.30 – 8.00

A 105

Data dodania: 2023-03-07 14:47:47
Data edycji: 2023-07-12 21:32:45
Ilość wyświetleń: 955
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej