W dniu 23 września na stadionie "Wierchy" odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne na szczeblu powiatu. Naszą szkołe reprezentowali Amelia Chmiel w biegu na 100 metrów, Laura Wiszyńska w biegu na 600 metrów, Zuzanna Gwóżdż w skoku w dal oraz Mateusz Sokołowski w skoku w dal chłopców.
Laura wygrała swoją serię w biegu na 600 metrów z czasem 2,08 minuty co dało jej 6 miejsce w stawce 25 zawodniczek. W skoku w dal dziewcząt Zuzanna Gwóżdź do ostatniej serii zajmowała drugie miejsce z wynikiem 4 metry 21 centymetrów , jednak ostatecznie uplasowała się na bardzo dobrym IV miejscu. Amelia Chmiel w biegu na 100 metrów zajęła z czasem 14,34 sekundy 9 miejsce , natomiast Mateusz Sokołowski z wynikiem 4 metry 37 centymetrów został sklasyfikowany na 6 miejscu w skoku w dal. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych startach. Opiekunem drużyny był Robert Wojewoda.