Taka  liczba laureatów i finalistów to spektakularny sukces szkoły.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2017/ 2018 uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali się w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

Uzyskany w tym roku szkolnym wynik jest najlepszy w całym mieście i powiecie oraz jednym z najlepszych w całym województwie.

W tabeli poniżej osiągnięcia uczniów w podziale na poszczególne przedmioty.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje nauczycielom za pomoc okazaną młodzieży, a młodzieży i ich rodzicom gratuluje wysokich osiągnięć. Cieszy fakt, że wysiłek włożony w przygotowanie uczniów do konkursu zaowocował uzyskaniem tak wysokich wyników.
Zachęcamy do pracy uczniów klas młodszych i mamy nadzieję, że sukcesy kolegów będą dla nich motywacją  do działania w przyszłym roku szkolnym.