Informujemy, że ustalono terminy kolejnych etapów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych.

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursach przedmiotowych proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli uczących wybranych przedmiotów.

TERMINY KONKURSÓW

Regulamin organizacji konkursów przedmiotowych

Załączniki do regulaminu

Konkursy przedmiotowe 2020/21 – wymagania konkursowe

Przykłady zadań z poprzednich lat

ODKRYWAMY ŚWIAT – VI edycja

Zapraszamy do udziału w konkursie geograficznym dla uczniów klas VII szkoły podstawowej  ODKRYWAMY ŚWIAT – VI edycja

KONKURS JEST WPISANY NA LISTĘ KONKURSÓW KURATORA OŚWIATY

tzn., że laureaci konkursu otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich

Regulamin Konkursu Geograficznego

BRITISH OR AMERICAN

Zapraszamy uczniów  do udziału w XXI edycji konkursu wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych i języku angielskim ”BRITISH or AMERICAN”.

Konkurs prowadzony jest w języku angielskim, ale uczniowie mają szansę wykazać się nie tylko znajomością języka, ale także wiedzą z innych dziedzin. Celem tego konkursu jest zapoznanie młodzieży z kulturą krajów anglojęzycznych – geografią, historią, literaturą, muzyką, sportem, wydarzeniami z życia współczesnego i zaprezentowanie tej wiedzy w języku angielskim. Mamy nadzieję, że tak jak w latach poprzednich formuła tego konkursu pozwoli zarówno na sprawdzenie wiedzy uczniów, jak i na dobrą zabawę.

Adresatem konkursu są uczniowie starszych klas szkoły podstawowej ( VII  i VIII, ale nie wykluczamy udziału uzdolnionych i zainteresowanych uczniów klas młodszych)

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 26.02.2021 r.  o godzinie 10.00