Jesteśmy szkołą podstawową z oddziałem przedszkolnym o bogatej historii i tradycji. Posiadamy bardzo dobrą bazę lokalową i zagospodarowane otoczenie z nowymi boiskami sportowymi i placem zabaw. Kadra nauczycielska o wysokich kwalifikacjach dba o przekazywanie wiedzy na wysokim poziomie, rozwijanie zdolności i zainteresowań naszych uczniów. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i dobrej współpracy z rodzicami nasi wychowankowie osiągają sukcesy w wielu konkursach i zawodach sportowych oraz bardzo wysokie wyniki na końcowym sprawdzianie. Możemy także poszczycić się udanymi projektami międzynarodowymi i realizowanymi w szkole innowacjami pedagogicznymi. Nasza szkoła zdobywa liczne tytuły i wyróżnienia, w roku 2016 została Laureatem Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Szkoła, co jest potwierdzeniem, że zapewnia najwyższy poziom edukacyjny, wychowawczy, opiekuńczy i bezpieczeństwo uczniom.