Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego programu społeczno-edukacyjnego „Wzorowa łazienka”, zorganizowanego przez markę Domestos. Nadrzędnym celem programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Częścią inicjatywy jest ogólnopolski konkurs, w którym szkoły podstawowe mogą wygrać remont szkolnych toalet o wartości 30 tys. złotych. Na wyróżnione szkoły czeka 200 rocznych zapasów produktów Domestos. Zadaniem uczniów jest wykonanie projektu przedstawiającego idealną szkolną łazienkę. Prace umieszczone zostaną w odpowiedniej galerii na stronie programu, gdzie będą mogli głosować internauci. Wygrają szkoły z największą ilością głosów.

 Gorąco zachęcamy wszystkich do głosowania! Aby oddać głos na naszą szkołę, należy wejść na poniższy link: https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/8158