W dniu 25 września na stadionie MOSIR w Sanoku odbyły się indywidualne zawody powiatowe w lekkoatletyce.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką Roberta Wojewody rywalizowali w skoku w dal , rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 60 metrów.
   Najlepsze wyniki osiągnęli Bartek Kurkarewicz oraz Roksana Gliściak którzy wygrali konkurencję rzutu piłeczką palantową , Bartek rzucił 48,5 metra natomiast Roksana 33 metry.  Mateusz Sokołowski zajął 3 miejsce w skoku w dal i do awansu zabrakło mu 13 cm. W zawodach brali także udział Szymon Hostyński oraz Kacper Daniło ( skok w dal ) oraz Zuzanna Gwóżdż  ( bieg 60 metrów) .
   Dzień pózniej 26 września najlepsi zawodnicy z zawodów powiatowych wyjechali do Rzeszowa na finał województwa. Wśród najlepszych zawodników z województwa podkarpackiego nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Roksana Gliściak po rzucie na 35 metrów zajęła miejsce w drugiej dziesiątce, natomiast Bartek Kurkarewicz po trzech kolejkach z wynikiem 52,5 metra zajmował trecie miejsce. W rundzie finałowej wyprzedziło go jeszcze dwóch zawodników i ostatecznie w stawce 40 zawodników zajął świetne 5 miejsce.