Dnia 21.09.2022r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Celem spotkania było omówienie zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły.

Uczniowie obejrzeli krótki film edukacyjny o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zaproszeni funkcjonariusze podkreślili ważną rolę elementów odblaskowych, które rozdali wszystkim pierwszakom. Przypomnieli również zasady, jakie należy stosować w kontaktach
z nieznajomymi. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w prelekcji zadając pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. Dzieci wykazały się również doskonałą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. Na zakończenie wizyty wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.