Dnia 21 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, którego organizatorem było Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. Grupa uczniów z klasy Va pod opieką Pani Karoliny Ciskowskiej - Majki oraz Pana Dominika Szajdka podjęła się na przełomie maja i czerwca wykonania folderu gry – Questu pod tytułem „SPGK – WZDŁUŻ RZEKI SAN”. Zadanie nie było łatwe, wymagało niekonwencjonalnego podejścia do tematu i wielkiej pomysłowości uczestników. Grupa na zajęciach po lekcjach stworzyła interesujące zagadki, które pod kodami QR umieścił Pan Dominik Szajdek, rysowała mapkę, czcionki i tło oraz wymyśliła i redagowała hasła, a Pani Karolina Ciskowska – Majka czuwała, podpowiadała i oceniała elementy pracy pod kątem zgodności z regulaminem. Opiekunowie wspólnie opracowali wersję elektroniczną dla organizatorów z poszczególnych elementów tworzonych przez uczniów. Jaka olbrzymia satysfakcja, radość i duma zapanowała, gdy wszyscy dowiedzieliśmy się w obecności Pana Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego, Prezesa Zarządu SPGK sp. z o.o. Pana Krzysztofa Jarosza, Członka Zarządu SPGK sp. z o.o. Pani Elżbiety Drwięgi, Pani Kierownik Działu Administracyjno-Prawnego Marty Hap oraz Dyrekcji naszej szkoły, że WYGRALIŚMY! Uczestnicy otrzymali dyplomy, butelki na wodę oraz karty podarunkowe, zaś opiekunowie voucher do kręgielni, do której już we wrześniu zabierzemy uczniów! I najważniejsze – to z naszym QUESTem wszyscy będą się bawić i odkrywać nowe zakątki Sanoka i okolic! Dziś prezentujemy okładkę, a wnętrze kryje niesamowitą przygodę! Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej zabawy!